Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Witaj Szkoło!

Nowy Rok Szkolny to kolejne wyzwania zarówno dla wszystkich uczniów jak i kadry nauczycielskiej. To też czas nawiązywania przyjaźni i odkrywania własnych talentów.

Wszystkie Szkoły Podstawowe przywitały dziś nowych i tych już zaprzyjaźnionych uczniów i nauczycieli. Uczestniczyłem w uroczystym rozpoczęciu Roku Szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej w Prusicach. Cieszę się, że po wakacjach z nową energią mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie. Wspomniana uroczystość była wyjątkowa z jeszcze jednego powodu. Dwoje nauczycieli, Pani Mirosława Lisowska oraz Pan Robert Kawalec, świętowało 30-lecie swojej pracy zawodowej. Dziś po raz kolejny stanęli przed dziećmi, aby podjąć następną próbę przekazania cennej wiedzy młodemu pokoleniu, gdyż są dla nich autorytetem i przykłademmówi Igor Bandrowicz, Burmistrz Miasta i Gminy Prusice, dodając - Życzę podejmowania kreatywnych działań oraz zdobywania wiedzy, która pomoże osiągnąć liczne sukcesy w przyszłości!

Rozpoczęcie Roku Szkolnego w Szkole Podstawowej w Skokowej również miało wyjątkowy charakter. Dobrą wiadomość ogłosił w imieniu Burmistrza Igora Bandrowicza, Sekretarz Miasta i Gminy Prusice – Grzegorz Terebun. Życząc uczniom i nauczycielom sukcesów oraz powodzenia na najbliższe miesiące nauki, poinformował wszystkich zebranych, że w najbliższych dniach zostanie podpisana umowa na budowę nowoczesnej Szkoły Podstawowej w Skokowej – kompleksu edukacyjno-sportowo-kulturalnego, spełniającej wszystkie oczekiwania i potrzeby najmłodszych na ich drodze zdobywania wiedzy.

 

 

Brak opisu obrazka
 

Wersja XML