Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

FOTOWOLTAIKA - rozpoczynamy przyjmowanie wniosków

Brak opisu obrazka

 

W związku z otrzymanym dofinansowaniem zachęcamy do udziału w projekcie oraz składania wniosków na dofinansowanie zadania polegającego na zakupie i montażu mikroinstalacji służących wytwarzaniu energii z Odnawialnych Źródeł Energii.

Pod koniec kwietnia przedstawiciele spółki Prusice PS Energetyka Odnawialna Sp. z o.o. Kamil Leśniak oraz William Buba wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Prusice Igorem Bandrowiczem podpisali w Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej umowę na realizację projektu pn.: „Projekt grantowy – wsparcie produkcji energii ze źródeł odnawialnych w Gminie Prusice, Gminie Malczyce i Gminie Oborniki Śląskie”. Dzięki realizacji projektu mieszkańcy Gminy Prusice otrzymają dotacje na montaż instalacji fotowoltaicznych w wysokości 85% poniesionych kosztów, a zamontowane panele pozwolą oszczędzić w skali roku od 1500 nawet do 3000 zł na rachunkach za energię elektryczną.

Wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Prusice zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami oraz składania wniosków w jednym egzemplarzu w Sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Prusicach od dnia 23 lipca 2018 roku (decyduje data wpływu).

Osoba odpowiedzialną za projekt jest Kamil Leśniak.

Szczegóły dot. Projektu oraz dokumenty do pobrania znajdują się w poniższych załącznikach oraz na stronie www.prusiceps.pl
 

PDFOgłoszenie o otwartym naborze wniosków o powierzenie grantów.pdf
PDFWniosek o udzielenie grantu.pdf
PDFZgoda na przetwarzanie danych osobowych.pdf
PDFOświadczenie.pdf
PDFKlauzula informacyjna - RODO.pdf

PDFPREZENTACJA - Projekt grantowy - wsparcie produkcji energii ze źródeł odnawialnych.pdf

 

Wersja XML