Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Druga Edycja Darmowych E-warsztatów ZAPROGRAMUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚ

  Brak opisu obrazka
  Zaprogramowani.com wraz z AkademiaProgramowania.pl zapraszają do zapisów na 1500 w zupełności darmowych miejsc na e-kursach programowania dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat. Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach wystarczy zapisać się na wybrany kurs poprzez formularz.
  Data publikacji:
 • WYMIANA PIECÓW - informacje o projekcie

  Brak opisu obrazka
  Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi udziału w projekcie pn. „Poprawa stanu powietrza w OSI Doliny Baryczy (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Cieszków, Milicz, Prusice, Twardogóra, Wołów, Zawonia, Żmigród)”
  Data publikacji:
 • Wymiana pieców - rozpoczęcie naboru wniosków o dofinansowanie

  Brak opisu obrazka
  Gmina Żmigród - Lider projektu pn. „Poprawa stanu powietrza w OSI Doliny Baryczy (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Cieszków, Milicz, Prusice, Twardogóra, Wołów, Zawonia, Żmigród)” ogłasza nabór w trybie konkursu wniosków o udzielenie grantów dla obszaru obejmującego teren Gminy Prusice dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 (RPO WD 2014-2020), Osi priorytetowej 3 „Gospodarka niskoemisyjna”, Działania 3.3 „Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym” Termin naboru (składania wniosków o udzielenie grantów): od godz. 8:00 dnia 01.07.2020 r. do godz. 15:00 dnia 30.09.2020 r.
  Data publikacji: 01-07-2020 07:37
 • Spotkanie informacyjne - wymiana pieców

  Brak opisu obrazka
  Zachęcamy Mieszkańców Gminy Prusice do udziału w spotkaniu dotyczącym otrzymania dofinansowania w projekcie pn. „Poprawa stanu powietrza w OSI Doliny Baryczy (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Cieszków, Milicz, Prusice, Twardogóra, Wołów, Zawonia, Żmigród)”. Prosimy pamiętać o wcześniejszych zapisach: - telefonicznie: 71 312 62 24, wew. 38 lub e-mail: k.borowiecka@prusice.pl
  Data publikacji:
 • Wymiana pieców - Wykaz audytorów

  Brak opisu obrazka
  Uproszczone audyty energetyczne mogą zostać sporządzone jedynie przez niżej wymieniony, -e  podmiot, -y wyłoniony, -e przez Grantodawcę. Zachęcamy do zapoznania się z wykazem audytorów na terenie Gminy Prusice. 
  Data publikacji:
 • Wymiana pieców - dyżur eksperta, punkt kontaktowy

  Brak opisu obrazka
  W związku z rozpoczynjącym się w dniu 01.07.2020 r. naborem wniosków o dzielenie grantu w ramach Projektu pt. „Poprawa stanu powietrza w OSI Doliny Baryczy (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Cieszków, Milicz, Prusice, Twardogóra, Wołów, Zawonia, Żmigród)” informujemy, że w Urzędzie Miejskim w Prusicach funkcjonować będzie punkt kontaktowy, w którym w którym udzielane będzie m. in. wsparcie dla Grantobiorców w zakresie przygotowania wniosków o udzielenie grantu.
  Data publikacji:
 • UWAGA! Ważna informacja dotycząca uproszczonego audytu energetycznego!

  Brak opisu obrazka
  Dotyczy Projektu Poprawa stanu powietrza w OSI Doliny Baryczy (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Cieszków, Milicz, Prusice, Twardogóra, Wołów, Zawonia, Żmigród). Przypominamy, że uproszczony audyt energetyczny może zostać wykonany jedynie przez podmiot wymieniony we właściwym dla Państwa Gminy Ogłoszeniu o przystąpieniu do realizacji projektu grantowego.
  Data publikacji:
 • #Koronawirus - Sytuacja epidemiologiczna na terenie Powiatu Trzebnickiego

  Brak opisu obrazka
  Zachęcamy do zapoznawania się z codzienną informacją o sytuacji epidemiologicznej na terenie Gminy Prusice i Powiecie Trzebnickim. Dane pochodzą z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Trzebnicy oraz Straży Granicznej. #ZOSTAŃWDOMU, to ważne!
  Data publikacji:
 • Wspólne działania w walce z epidemią w Powiecie Trzebnickim

  Brak opisu obrazka
  W dniu 9.06. 2020 r. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Trzebnicy Burmistrz Gminy Prusice Igor Bandrowicz wspólnie ze Starostą Powiatu Trzebnickiego Małgorzatą Matusiak, Wicestarostą Powiatu Trzebnickiego Grzegorzem Terebunem oraz burmistrzami gmin powiatu trzebnickiego podpisał porozumienie na zakup sprzętu do uruchomienia pracowni biologii molekularnej w Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy.
  Data publikacji:
 • Informacja dla rodziców/opiekunów prawnych dzieci niepełnosprawnych

  Brak opisu obrazka
  Informacja dla rodziców/opiekunów prawnych dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Prusice, którzy są zainteresowani dowozem ich dzieci do przedszkole, innej formy wychowania przedszkolnego, szkoły podstawowej, szkoły ponadpodstawowej i ośrodka rewalidacyjno – wychowawczego umożliwiającego realizację obowiązku szkolnego i obowiązku nauki.
  Data publikacji:
Wersja XML