Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Zajęcia kreatywne WARSZTATOWNIA - zapraszamy!

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do udziału w kreatywnych spotkaniach WARSZTATOWANIA! Podczas zajęć będziemy tworzyć ciekawe projekty, ozdoby, które ozdobią Wasze domy lub stworzą niezwykłą wystawę! 
  Data publikacji:
 • Przedstawiamy kolejnego sponsora 11. GTHR Bieg III Wież: Ice Art

  Brak opisu obrazka
  Dzięki Ice Art jak już wspomnieliśmy wcześniej przy mecie znajdzie się ogromny BASEN Z LODOWATĄ WODĄ!
  Data publikacji: 24-06-2022 11:12
 • To już ostatnia chwila na złożenie deklaracji o źródle ciepła

  Brak opisu obrazka
  Zostało 6 dni na złożenie deklaracji CEEB przez obywateli i zarządców, który - zgodnie z ustawą o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków - do 30 czerwca 2022 r. mają obowiązek zadeklarować źródło ogrzewania swojego budynku (dla źródeł ciepła uruchomionych przez 1 lipca 2021 r.).
  Data publikacji: 24-06-2022 08:35
 • Uwaga! Ostrzeżenie meteorologiczne - upał!

  Brak opisu obrazka
  Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C, jedynie pierwszej nocy 23/24.06.2022 temperatura minimalna będzie niższa od 12°C do 14°C.  
  Data publikacji: 23-06-2022 14:12
 • Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działek nr 133/2 i 135/1 obręb Pawłów Trzebnicki

  Brak opisu obrazka
  Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działek nr 133/2 i 135/1 obręb Pawłów Trzebnicki.
  Data publikacji: 23-06-2022 09:02
 • Jednym ze sponsorów 11. GTHR Bieg III Wież została Grupa Tarczyński

  Brak opisu obrazka
  Tarczyński S.A. to innowacyjny producent wysokiej jakości wędlin, kabanosów, parówek i przekąsek białkowych. Od lat inspirują do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ. Są marką numer 1 w kategorii wędlin paczkowanych oraz liderem na rynku roślinnych zamienników mięsa. Co roku otrzymują liczne wyróżnienia, a ich produkty są obecnie dystrybuowane do blisko 30 krajów świata na 3 kontynentach.
  Data publikacji: 23-06-2022 08:43
 • Jednym ze sponsorów 11. GTHR Bieg III Wież zostały firmy: Sanko Poland oraz Selltech - Japońskie Traktorki

  Brak opisu obrazka
  Selltech oraz Sanko to firmy z wieloletnim doświadczeniem mieszczące się w Małuszynie między Prusicami, a Trzebnicą. Firma Sanko zajmuję się importem oraz dystrybucją produktów solarnych OZE takich lampy solarne LED (ogrodowe, naświetlacze przydomowe lub uliczne/parkowe) oraz kolektory słoneczne ciśnieniowe do podgrzewania wody. Natomiast Selltech to jeden z czołowych importerów oraz dystrybutorów w kraju używanych japońskich traktorków takich marek jak Kubota, Yanmar, Iseki, a także oficjalny dealerem nowych traktorków Captain z niezawodnymi silnikami Mitsubishi. Istnieje również dział Sanko Maszyny, który zajmuje się produkcją ładowaczy czołowych do ww. traktorków oraz sprzedażą różnego rodzaju osprzętu rolniczego.
  Data publikacji: 23-06-2022 08:36
 • Partnerem 11. GTHR Bieg III Wież jest Zakład Wodociągowy Związku Gmin Bychowo

  Brak opisu obrazka
  Dzięki współpracy z zakładem zostaniecie odpowiednio nawodnieni na mecie, a to nie koniec niespodzianek!
  Data publikacji: 23-06-2022 08:30
 • Jednym ze sponsorów 11. GTHR Bieg III Wież została spółka Grupa POS-BET

  Brak opisu obrazka
  Grupa POS-BET Sp. z o. o. to prężnie działająca firma zajmująca się realizacją zamówień z branży budownictwa ogólnobudowlanego ze specjalizacją w generalnym wykonawstwie obiektów wielkopowierzchniowych oraz konstrukcji betonowych.
  Data publikacji: 23-06-2022 08:26
 • Green Road Polska partnerem 11. GTHR Bieg III Wież

  Brak opisu obrazka
  Partnerem podczas 11. GTHR Bieg III Wież została firma Green Road Polska, której podstawową dzielnością jest produkcja polepszaczy glebowych stanowiących substancje nawozowe, stabilizatorów gruntowych oraz podłoży ogrodniczych. Poszczególne nasze produkty znajdują zastawanie w rolnictwie, ogrodnictwie, budownictwie, a także we wszelkich procesach rekultywacyjnych.
  Data publikacji: 22-06-2022 13:47
Wersja XML