Kontrast:
Rozmiar czcionki:
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu główne boczne

Aktualności

 • Przetarg Przedsiębiorstwo Komunalne PROEKO

  ogłoszenie o przetargu.jpeg
  Data publikacji:
 • Koła Gospodyń Wiejskich- rejestracja ARiMR

  foto1.jpeg
  KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH- rejestracja ARiMR W związku z podpisaniem przez prezydenta Andrzeja Dudę ustawy z dnia 9 października            2018r. o kołach gospodyń wiejskich, Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa we współpracy z Pełnomocnikiem Rządu do spraw Małych i Średnich Przedsiębiorstw, informuje wszystkich zainteresowanych o możliwości wpisu do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich.
  Data publikacji:
 • Ważna informacja! 24.12.2018 r. - UMiG będzie nieczynny

  komunikat pion wigilia.jpeg
  Prosimy o zapoznanie się z komunikatem. W dniu 24.12. br. (wigilia) Urząd Miasta i Gminy w Prusicach będzie nieczynny.
  Data publikacji:
 • Gmina Prusice stawia na rozwój uczniów! - udział w projekcie UE

  edukacja www.jpeg
  Zachęcamy do udziału i zgłoszeń w projekcie realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, którego celem głównym jest podniesienie kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy, oraz rozwijanie indywidualnego podejścia do ucznia, szczególnie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
  Data publikacji:
 • ZPB Kaczmarek firma z ideą!

  IMG_1761.jpeg
  ZPB KaczmareK to firma z ideą, której jeden z kluczowych oddziałów usytuowany jest w Gminie Prusice i zajmuje się przede wszystkim produkcją prefabrykatów budownictwa infrastrukturalnego, takich jak betonowe studnie oraz żelbetowe przepusty skrzynkowe.
  Data publikacji:
 • Wypełnij deklarację i wymień piec!

  banerek ankieta piece.jpeg
  Gmina Prusice wspólnie z gminami z terenu Doliny Baryczy przystąpiła do przygotowania wspólnego wniosku o dotację ze środków Unii Europejskiej na wymianę kotłów opalanych paliwem stałym (np. koks, węgiel) na bardziej przyjazne środowisku źródła ciepła.
  Data publikacji:
 • Świąteczny klimat w Prusicach!

  xm2-24.jpeg
  W sobotę, 1 grudnia 2018 r., Prusicki Rynek od samego rana tętnił życiem. Kolorowe stoiska, barwne dekoracje, świąteczne ozdoby tworzyły prawdziwie bożonarodzeniowy nastrój.
  Data publikacji:
 • Zachęcamy do udziału w debacie

  plakat policja.jpeg
  Zachęcamy do udziału w debacie, której głównym tematem będzie BEZPIECZEŃSTWO. Coraz więcej odnotowywanych jest wyłudzeń i oszustw, które celują przede wszystkim w osoby starsze. Podczas spotkania we wtorek, 11 grudnia, na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Trzebnicy oraz Kierownika Posterunku Policji w Prusicach uczestnicy dowiedzą się jak radzić sobie w tego typu sytuacjach.
  Data publikacji:
 • Ważna informacja!

  46987293_2315218882098736_6883248535714660352_o.jpeg
  Data publikacji:
 • Zapraszamy do kolejnego naboru "Mamo pracuj"

  plakat.jpeg
  Projekt "Mamo pracuj Dofinansowanie kosztów opieki nad dziećmi do 3 lat na Obszarze Interwencji Doliny Baryczy"  jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Powiaty objęte realizacją projektu: powiat górowski, milicki, wołowski, oleśnicki, trzebnicki.
  Data publikacji:

Urząd Miasta i Gminy w Prusicach
ul. Rynek 1
55-110 Prusice
tel. +48 71 312-62-24; 312-62-31
fax +48 71 312-62-29
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 757631
w tym miesiącu: 46917
dzisiaj: 2865