Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 w Gminie Prusice

  Brak opisu obrazka
  Drodzy Mieszkańcy, rozpoczynamy rejestrację na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Stopniowo szczepionka przeciw COVID-19 będzie udostępniana kolejnym grupom wiekowym i zawodowym. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami oraz do zapisów przez dogodną dla Państwa formę.
  Data publikacji:
 • Nowość w ofercie Prusickiego Przedsiębiorstwa Komunalnego PROEKO Sp. z o.o.

  Brak opisu obrazka
  Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych nowych usług, stworzonych dla właścicieli nieruchomości wyposażonych w przydomowe oczyszczalnie ścieków.   
  Data publikacji:
 • Chroń wody przed azotanami pochodzenia rolniczego - złóż wniosek o dofinansowanie

  Brak opisu obrazka
  ARiMR rozpoczyna nabór wniosków o dofinansowanie inwestycji mających na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych. Pomoc jest finansowana z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, a wnioski można składać od 29 grudnia 2020 do 26 lutego 2021 r.
  Data publikacji:
 • 4. Nocny Bieg Policz się z cukrzycą – mamy MEDAL

  Brak opisu obrazka
  4. Nocny Bieg „Policz się z cukrzycą” przed nami! Przypominamy o zapisach na numer startowy i medal, który dokładnie tak się prezentuje! 
  Data publikacji:
 • Zbiórka krwi w dla Stasia Rudnickiego - 21.01.2021, Multiteka

  Brak opisu obrazka
  Zachęcamy do udziału w zbiórce krwi i pomocy 5-letniemu mieszkańcowi naszej gminy. Staś Rudnicki jest podopiecznym Przylądka Nadziei - Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i potrzebuje naszego wsparcia! Do dzieła! :)
  Data publikacji:
 • Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Prusice. 25 stycznia - Strupina, Piotrkowice, Ligotka, Chodlewko, Krościna Wielka

  Brak opisu obrazka
  Szanowni Mieszkańcy, trwa zbiórka odpadów wielkogabarytowych w sołectwach Gminy Prusice. Na przestrzeni kilku miesięcy odpady zebrane zostaną w każdej miejscowości.
  Data publikacji:
 • Narodowy Program Szczepień

  Brak opisu obrazka
  Kancelaria Premiera uruchomiła stronę internetową gov.pl/szczepimysie, gdzie znajdują się kompleksowe i sprawdzone informacje na temat szczepionki. Dla obywateli przeznaczona jest również bezpłatna, całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, dostępna pod numerem 989. Najważniejsze informacje na temat szczepień docierają także do naszych domów za pomocą dedykowanych broszur. O szczegółach dotyczących rejestracji informacje pojawią się 13 stycznia 2021 roku.
  Data publikacji:
 • #Koronawirus - Etap odpowiedzialności przedłużony do 31 stycznia

  Brak opisu obrazka
  Trudna sytuacja w Europie dotycząca COVID-19 oraz wciąż wysoka liczba osób w szpitalach i pod respiratorami w Polsce powodują, że konieczne jest przedłużenie obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią do 31 stycznia. Pamiętajmy, że od naszej wspólnej odpowiedzialności zależy to, jak szybko poradzimy sobie z COVID-19. Zbyt wczesne wycofanie obostrzeń, może doprowadzić do drastycznego przyrostu zachorowań. 18 stycznia uczniowie klas I-III wrócą do szkół w ścisłym reżimie sanitarnym. Przygotowaliśmy wytyczne oraz harmonogram testowania nauczycieli.
  Data publikacji:
 • 4. Nocny Bieg Policz się z cukrzycą – WAŻNE INFORMACJE

  Brak opisu obrazka
  Zachęcamy do zapisów online na 4 Nocny Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach Finału WOŚP w Prusicach!
  Data publikacji:
 • #Koronawirus - Wykaz mobilnych punktów szczepień w Gminie Prusice

  Brak opisu obrazka
  Gmina Prusice w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców w porozumieniu i we współpracy ze Szpitalem im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy będzie realizowała zgodnie z Narodowym Programem Szczepień przeciw COVID-19 dla chętnych Mieszkańców MOBILNE PUNKTY SZCZEPIEŃ w wybranych lokalizacjach, gdzie szczepień będą dokonywać lekarze wraz z wyspecjalizowanym personelem medycznym ze Szpitala z Trzebnicy.
  Data publikacji:
Wersja XML