Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Prusice w zasięgu – Gminne Punkty WIFI

Brak opisu obrazka

Na terenie Gminy Prusice powstało 31 hot spotów, dzięki, którym przebywając na Rynku w Prusicach, boisku w Krościnie Wielkiej, Orliku w Pawłowie Trzebnickim czy placu zabaw w Skokowej będzie można korzystać z bezprzewodowej sieci WIFI, a to wszystko dzięki pozyskanemu przez Gminę Prusice bonowi na kwotę 15 000 euro z Komisji Europejskiej oraz dofinansowaniu z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 w wysokości 64 368,00 zł.

Od dawna promowane hasło Publiczny Internet dla każdego w Gminie Prusice staje się faktem. Dzięki Gminnym punktom WIFI w 31 lokalizacjach na terenie Gminy Prusice będzie można bezpiecznie się łączyć z bezprzewodowym Internetem.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Punkty dostępu w naszej Gminie pojawiły się w takich miejscach jak: boisko LKS Dolpasz Skokowa, boisko MKS Orzeł Prusice, boisko w Krościnie Wielkiej, Gminna Biblioteka Publiczna „Multiteka” i Orlik w Prusicach (2 punkty), Rynek w Prusicach (2 punkty), świetlica wiejska we Wszemirowie, świetlica wiejska w Krościnie Wielkiej, remiza strażacka w Skokowej, Urząd Miejski w Prusicach, GOKIS Prusice – poczekalnia oraz sala kinowa, Szkoła Podstawowa w Skokowej, Orlik w Skokowej oraz plac zabaw w Skokowej, świetlica wiejska w Ligotce, świetlica wiejska w Pawłowie Trzebnickim, świetlica wiejska w Zakrzewie, świetlica wiejska w Strupinie, świetlica wiejska w Górowie, plac zabaw w Górowie, Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach, Szkoła Podstawowa i boisko w Strupinie, świetlica wiejska w Kaszycach Wielkich, świetlica wiejska w Piotrkowicach, Senior – Wigor, Orlik w Pawłowie Trzebnickim, Boisko w Piotrkowicach, Szkoła Podstawowa w Prusicach i Fitness, a także plac zabaw przy szkole w Prusicach.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Realizacja inwestycji była możliwa dzięki 100 % dofinansowaniu ze środków Komisji Europejskiej w postaci bonu w wysokości 15 000 euro w ramach projektu pn. „Propagowanie łączności internetowej w społecznościach lokalnych WiFi4EU”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej przez Agencję Wykonawczą ds. Innowacyjności i Sieci (INEA) oraz pozyskanemu dofinansowaniu w wysokości 64 368,00 zł w ramach projektu „Publiczny Internet dla każdego w Gminie Prusice” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

 

 

Wersja XML