Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Lubię ludzi! Pomoc świąteczna dla Mieszkańców Gminy Prusice

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, czas miłości, czas dzielenia się tym, co mamy oraz niesienia pomocy innym.

Tego roku w Gminie Prusice nie zabrakło osób, które dzieliły się dobrem i zaangażowały się w organizację Ogólnopolskiej Szlachetnej Paczki dla rodziny z terenu Gminy Prusice. Do zorganizowania paczki przyczynili się również pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Prusice, którzy pomogli w spełnieniu ich najskrytszych marzeń.

SZLACHETNA PACZKA to projekt społeczny skupiający darczyńców i wolontariuszy pomagających rodzinom w potrzebie. W tym roku łącznie przygotowano paczki o łącznej wartości ponad 47 mln zł pomagając 16 700 rodzinom.

- Trwa wyjątkowy czas w roku - zbliżają się święta czas radości, refleksji, dzielenia się opłatkiem oraz dobrem z drugim człowiekiem. Mając na uwadze potrzebujące rodziny Gmina oraz Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Prusicach aktywnie wspieraliśmy organizację Szlachetnej Paczki, która trafiła do jednej z rodzin z terenu Gminy Prusice. Każda pomoc jest ważna, w czasie świąt każdy dobry uczynek liczy się podwójnie! Dziękuję za okazane serce, zaangażowanie oraz wszelką pomoc – podziękowania przekazuje Burmistrz Igor Bandrowicz

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Stowarzyszenie Pomoc Obywatelska wraz z Samorządami Uczniowskimi Szkół z Gminy Prusice, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz mieszkańcami również przekazali świąteczne paczki dla sześciu najbardziej potrzebujących rodzin z terenu gminy. W paczkach znajdowały się artykuły codziennego użytku oraz drobne upominki.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować osobom, które przyczyniły się swoim dobrym sercem do pomocy w zorganizowaniu paczek. Uczniom szkół którzy zasypywali nas licznymi paczkami

Policjanci z Posterunku Policji w Prusicach na czele z Kierownikiem Łukaszem Aniołem wspólnie z Panią Komendant KPP w Trzebnicy przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej – Panią Marleną Rajn wręczyli paczkę świąteczną 5-letniej Dorotce z wielodzietnej rodziny w Gminie Prusice. Dziewczynka w przyszłości marzy o tym, aby zostać policjantką.

- Paczka została przygotowana wspólnie przez nas Policjantów z Posterunku Policji w Prusicach wspólnie z Panią Komendant KPP w Trzebnicy przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej – zaznacza Kierownik Prusickiego Komisariatu Łukasz Anioł, dodając: - Do akcji również włączyli się lokalni mieszkańcy, którym serdecznie dziękuję za otwarte serca i pomoc. Wśród nich znaleźli się: Daniel Oczeretko, Artur Dowmond, Igor Piotrowski, Jakub Kwiatkowski, Miłosz Lisiewski, Dominik Wieczorek, Piotr Majewski oraz Mariusz Szyszka.

Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
 

Wersja XML